Chętnie wymienię się adresami z innymi blogami lub stronami o podobnej tematyce.

sobota, 11 czerwca 2011

6. etap Dauphine Libere

Joaquim Rodriguez, Hiszpan z rosyjskiego zespołu Katiusza, wygrał dzisiaj szósty etap, wskakując na szóste miejsce w klasyfikacji generalnej. Na szóstej pozycji znalazł się również, Bradley Wiggins, jednak Brytyjczyk, tylko w dzisiejszym etapie, a w ogólnej klasyfikacji jest wciąż liderem, zwiększając dzisiaj swoją przewagę nad Cadelem Evansem do minuty i 26 sekund.
Maciej Paterski w klasyfikacji generalnej jest 25. (na tym samym miejscu znalazł się w klasyfikacji dzisiejszego etapu) a Przemysław Niemiec dopiero 105. jednak zawodnik Liquigasu wygrał dzisiaj jedną premię górską (Col des Aravis) i zdobył w sumie 15pkt.
Mogliśmy też dzisiaj oglądać nietypową sytuację, ponieważ na 23km przed metą, na szosę weszły... krowy.